775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 (Žďár n. Sáz.)
775 317 603 (Havl. Brod)

Prodejní specialista do Brodu

Co budeš dělat

Pečovat o zákazníky a pomáhat jim vybrat ty nejlepší kola, elektrokola, lyže, skialpy či super oblečení. Pokud jsi sporťák, za pomoc v servisu budeme rádi. Pokud jsi sporťačka, můžeš se specializovat třeba na výběr doplňků či oblečení. Jestli tě baví osobní prodej, testování kol a lyží a práce s TOP značkami na trhu, bude se ti u nás na prodejně líbit.

Koho a proč do party hledáme

Tuto zimní sezónu už nám místy v servisu, na prodejně a na svahu docházel dech. A tak by se nám hodil/a parťák či parťačka na HPP, který/á by nám se vším trochu pomohl/a. S prodejem, servisem, testováním, organizací a když budeš chtít, klidně i s focením nebo v zimě i s učením capartů na lyžích. Práce v naší speciálce je pestrá a domluvíme se tak, abys dělal/a to, co tě baví a co ti jde.

Na co se můžeš těšit

Uvítáme tě na HPP, případě i na dohodu. V sezóně děláme krátký/dlouhý týden. O odměně se pobavíme u kafe, šikovné lidi si umíme hýčkat. Můžeš se těšit také na:

  • odměnu dle tvých schopností a zkušeností
  • možnost testování nových lyží a kol
  • obědy v bistru vedle zdarma
  • vybavení za nákupku
  • práci s TOP světovými značkami kol, lyží a oblečení
  • skvělou partu a job v nejlepší speciálce na Vysočině

Pojďme to probrat u kafe, těšíme se na tebe

Highland Sport Havl. Brod
Jihlavská 248

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poznej nás o něco blíž

Jsme sporťáci tělem i duší

Sportem žijeme. V práci, ale i mimo ni. Když se řekne relax, představíme si cyklo výlet nebo lyžovačku a když jede Ester v televizi, jen těžko se od ní odlepíme. Máš-li to alespoň z poloviny podobně, budeš si s námi i našimi zákazníky rozumět a máš ty nejlepší předpoklady stát se nedílnou součástí Highland Sportu.

Snažíme se, aby nákup u nás byl zážitek

A možná proto za námi pro kola a lyže jezdí lidé z celé republiky. Highland sport je speciálka, ne supermarket. A podle toho se k zákazníkům také chováme. Dáme kafe, zjistíme co chtějí, vše s nimi vyzkoušíme, nastavíme a ještě naložíme do auta. Takže pokud tě baví lidi a osobní prodej, budeš u nás jako doma.

Realizuj se v tom, co je ti nejbližší

Pro každého je tu něco. Baví tě kola? Stavíme kola na míru, dovážíme topovky jako Bianchi a v dílně je pořád co dělat. Jsi spíše na zimu? V půjčovně, servisu a skialpové speciálce se vyřádíš a na Šacberku můžeš učit prcky lyžovat. Baví tě marketing? Za pomoc s Instagramem budeme jenom rádi. Domluvíme se zkrátka tak, aby ti tvá náplň co nejvíc seděla.

Pojďme to probrat u kafe, těšíme se na tebe

Highland Sport Havl. Brod
Jihlavská 248

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.