• Připravujeme pro vás novou půjčovnu elektrokol v obou prodejnách. V nabídce budou dětská kola, kolo s nízkým nástupem, pevňáky i celopéra. Zastavte se. 
775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 (Žďár n. Sáz.)
775 317 603 (Havl. Brod)

Prodejní specialista a parťák do Havl. Brodu

Co bude tvůj denní chleba?

Pečovat o zákazníky a pomáhat jim vybrat ty nejlepší kola, elektrokola, lyže, skialpy či super oblečení. Pokud jsi sporťák, za pomoc v servisu budeme rádi. Pokud jsi sporťačka, můžeš se specializovat třeba na výběr doplňků či oblečení. Jestli tě baví osobní prodej, testování kol a lyží a práce s TOP značkami na trhu, bude se ti u nás na prodejně líbit.

Proč tě potřebujeme a koho hledáme?

Tuto zimní sezónu už nám místy v servisu, na prodejně a na svahu docházel dech. A tak by se nám hodil parťák na HPP, který by nám se vším trochu pomohl. S prodejem, servisem, testováním, organizací a když budeš chtít, klidně i s focením nebo v zimě i s učením capartů na lyžích. Práce v naší speciálce je pestrá a domluvíme se tak, abys dělal/a to, co tě baví a co ti jde.

Na co se v Highlandu můžeš těšit

Uvítáme tě na HPP, případě i na dohodu. V sezóně děláme krátký/dlouhý týden. O odměně se pobavíme u kafe, šikovné lidi si umíme hýčkat. Můžeš se těšit také na:

  • odměnu dle tvých schopností a zkušeností
  • možnost testování nových lyží a kol
  • obědy v bistru Selská ZDARMA
  • půjčení jakéhokoliv vybavení ZDARMA
  • zboží za lepší ceny
  • práci s TOP světovými značkami kol, lyží a oblečení
  • skvělou partu a job v nejlepší speciálce na Vysočině

Nákup v Highlandu je prostě zážitek

A možná proto za námi pro kola a lyže jezdí lidé z celé republiky. Highland sport je speciálka, ne supermarket. A podle toho se k zákazníkům také chováme. Dáme s nima kafe nebo prosecco, zjistíme co chtějí, vše s nimi vyzkoušíme, nastavíme a ještě jim to naložíme do auta nebo dovezeme domů. Takže pokud tě baví lidi a zážitkový prodej, budeš u nás jako doma. A mimochodem, nejsme e-shop a jsme na to hrdý.

Jsme sporťáci tělem i duší

Sportem žijeme. V práci, ale i mimo ni. Když se řekne relax, představíme si cyklo výlet nebo lyžovačku a když jede Ester v televizi, jen těžko se od ní odlepíme. Máš-li to alespoň z poloviny podobně, budeš si s námi i našimi zákazníky rozumět a máš ty nejlepší předpoklady stát se nedílnou součástí Highland Sportu.

Pojďme to probrat u kafe, těšíme se na tebe

Highland Sport Havl. Brod
Jihlavská 248

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jak prodejna v Brodě vypadá