• V úterý 28. 9. 2021 prodejna Havl. Brod otevřena 9:00 - 14:00 hodin. 
  • I přes stavbu obchvatu se k Brodské prodejně bez problémů dostanete vjezdem za prodejnou.
775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod

Highland Sport jsou hlavně lidé a příběhy, které společně píšeme

O první příčky už sice nebojujeme, v žilách ale sportovní krev máme pořád

Doba, kdy jsme na narozeninovém dortu měli 25 svíček už nějaký ten pátek pryč. Dnes už většina z nás spíš pomáhá svíčky sfouknout našim rošťákům. A tak přiznáváme, na profi závodění už máme trochu méně času i energie. Sportovními srdcaři jsme však pořád naplno. Na kole, lyžích, in-linech nebo horách trávíme každý volný víkend. Pořád sami používáme vybavení, které vám prodáváme. Pořád vše testujeme a zkoušíme všemožné novinky. Pořád vám lyže nebo kolo servisujeme my a ne náhodný brigádník.

Kromě volného času jsme s dětmi začali trávit i ten pracovní

Z dětí se stala taková naše srdcovka a dlouho jsme přemýšleli, jak jim můžeme pomoct. A pak nás to trklo - budeme je učit lyžovat! Slovo dalo slovo a založili jsme první lyžařskou školu Zajda. A strašně nás to baví. Zajda na Šacberku učí lyžovat malé i dospělé, školy i školky. A navíc dává práci studentům a lidem, kteří milují pohyb i děti. A abychom se my a Zajda nenudil ani v létě, vznikly ještě Zajdovy minigaleje, sportovní příměstský tábor.

Pořádáme legendární historický závod Skiman

Měli byste se příště zůčastnit taky, je to fakt zábava. Jedná se o již tradiční sranda závod pro velké i malé. V dobovém oblečení a na historických lyžích Skiman si to rozdáme na 8 kilometrech a skončíme pěkně v hospůdce, kde se pobavíme, poslechneme si muziku, dáme si řízeček a pívíčko. Však to znáte. A pamatujte: Pád do sněhu není pád smrtelný, ba působí lyžařům často kratochvíle a jistý požitek, není třeba se jej obávat.

Co bychom to byli za lidi, kdybychom nepodporovali druhé v jejich snažení

Kromě nás a našich známých jsme do Highland Sport dresů oblékli i několik amaterských cyklistů, triatlonisty, kteří probrázdili i dalekou Čínu nebo třeba in-line klub HB. Stáli jsme u zrodu (a stále podporujeme) celosvětově úspěšného softballového týmu Hippos Havlíčkův Brod společně s několikanásobnými mistry světa v aerobiku Fanatic. Prostě fandíme sportovcům a rádi je i podporujeme. Ať už oblečením, vybavením nebo třeba servisem kol či lyží.

Dost už psaní, fotky řeknou více než tisíce slov

Stavte se k nám na jednu z prodejen

Highland Sport Havl. Brod

Jihlavská 248 (lokalita Selská Jizba)
  • 569 425 245
  • 775 317 603
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Highland Sport Žďár n. Sáz.

Palachova 2285/39
  • 569 620 260
  • 775 140 573
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.