775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod

Highland Sport jsou hlavně lidé a příběhy, které společně píšeme

O první příčky už sice nebojujeme, v žilách ale sportovní krev máme pořád

Doba, kdy jsme na narozeninovém dortu měli 25 svíček už nějaký ten pátek pryč. Dnes už většina z nás spíš pomáhá svíčky sfouknout našim rošťákům. A tak přiznáváme, na profi závodění už máme trochu méně času i energie. Sportovními srdcaři jsme však pořád naplno. Na kole, lyžích, in-linech nebo horách trávíme každý volný víkend. Pořád sami používáme vybavení, které vám prodáváme. Pořád vše testujeme a zkoušíme všemožné novinky. Pořád vám lyže nebo kolo servisujeme my a ne náhodný brigádník.

Kromě volného času jsme s dětmi začali trávit i ten pracovní

Z dětí se stala taková naše srdcovka a dlouho jsme přemýšleli, jak jim můžeme pomoct. A pak nás to trklo - budeme je učit lyžovat! Slovo dalo slovo a založili jsme první lyžařskou školu Zajda. A strašně nás to baví. Zajda na Šacberku učí lyžovat malé i dospělé, školy i školky. A navíc dává práci studentům a lidem, kteří milují pohyb i děti. A abychom se my a Zajda nenudil ani v létě, vznikly ještě Zajdovy minigaleje, sportovní příměstský tábor.

Pořádáme legendární historický závod Skiman

Měli byste se příště zůčastnit taky, je to fakt zábava. Jedná se o již tradiční sranda závod pro velké i malé. V dobovém oblečení a na historických lyžích Skiman si to rozdáme na 8 kilometrech a skončíme pěkně v hospůdce, kde se pobavíme, poslechneme si muziku, dáme si řízeček a pívíčko. Však to znáte. A pamatujte: Pád do sněhu není pád smrtelný, ba působí lyžařům často kratochvíle a jistý požitek, není třeba se jej obávat.

Co bychom to byli za lidi, kdybychom nepodporovali druhé v jejich snažení

Kromě nás a našich známých jsme do Highland Sport dresů oblékli i několik amaterských cyklistů, triatlonisty, kteří probrázdili i dalekou Čínu nebo třeba in-line klub HB. Stáli jsme u zrodu (a stále podporujeme) celosvětově úspěšného softballového týmu Hippos Havlíčkův Brod společně s několikanásobnými mistry světa v aerobiku Fanatic. Prostě fandíme sportovcům a rádi je i podporujeme. Ať už oblečením, vybavením nebo třeba servisem kol či lyží.

Dost už psaní, fotky řeknou více než tisíce slov

Stavte se k nám na jednu z prodejen

Highland Sport Havl. Brod

Jihlavská 248 (lokalita Selská Jizba)
  • 569 425 245
  • 775 317 603
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Highland Sport Žďár n. Sáz.

Palachova 2285/39
  • 569 620 260
  • 775 140 573
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.