775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 (Žďár n. Sáz.)
775 317 603 (Havl. Brod)

Zajda naučí malé i velké zkrotit neposlušné lyže a snowboardy

Učíme každý den, rezervujte si výuku

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Co a za kolik mrkví vás naučím

Individuální výuka

Vezmeme to hezky jeden na jednoho. Věnuju se jen a pouze vám. Díky tomu vaše pokroky skáčou v sedmimílových botách.

690 Kč / hodina
6 490 Kč / 10 hodin
1 osoba

Skupinová výuka

Učte se s přáteli nebo sourozenci. Dělám skupinovku pro 2 až 10 osob. Pokud nás bude víc jak pět, vezmu si ještě instruktora na pomoc. Hlavně děti se při skupinovkách víc baví a motivují se k výkonům.

550 Kč / hod / osoba
2–10 osob

Carving se zaječím profíkem

Jste pokročilý lyžař? Zdokonalte si carvingový oblouk jak podle kružítka. Přidělím vám toho největšího profíka z tlupy. Ranní nebo dopolední svah, pěkně umrzlý a upravený, vás dostane. A nejen na lyže.

990 Kč / hod / osoba
1–2 osoby

ZAJDA je pro každého

pro děti, dospěláky i skupinky

Učím vás 7 dní v týdnu

od rána do 19:00

40 instruktorů v tlupě

na lyžování a snowboarding

Vybavení vám půjčím

a seřídím, přímo na svahu

Naučím lyžovat začátečníky i pokročilé lyžaře

Lyžovat naučím malého (od věku 3 let) i velkého, šikovného i nešikovného. A těm nejlepším odkryju doslova zaječí fígle profi závodníků. Vyberte si výcvik, který vám sedne, a domluvte si hodinu, dvě nebo rovnou výcvik na celou sezónu. Dětský vlek na Šacberku je zdarma, velký si platíte. Když si koupíte permici na 10 lekcí, ušetříte 510 mrkví. Výuková hodina trvá 50 minut.

Připravil jsem si pro každého něco

Co bych to byl za zajíce, kdybych neměl zaječí úmysly! Moje lyžařská škola je vhodná pro děti od tří let, dospěláky, skupinky i firmy. Speciální program jsem vytvořil pro školy a školky. Samozřejmostí je i možnost invidviduální výuky jeden na jednoho. Co budeme pilovat je na vás. Můžeme to vzít pěkně od základů, nebo jen vyšperkovat techniku vašeho carvingového oblouku.

Sám bych to nezvládl, mám svoji tlupu profi instruktorů

Kromě mě potkáte i další šikovné instruktory. Proklepl jsem si je skrz na skrz. Sehnal jsem reprezentanta v travním lyžování, bývalého vítěze českého poháru v Alpském lyžování, studenty a absolventy tělovýchovných a pedagogických škol i učitele tělocviku. Všichni mají na učení lyžování a snowboardingu ofiko lejstro se štemplem. Rošťáky učí hlavně hrou, dospělým jasně vše vysvětlí, klidně i od základů.

A mimochodem, pár instruktorů by se mi do tlupy ještě hodilo

Jsi instruktor lyžování nebo snowboardingu? Nebo by si chtěl být? A chceš mi tuhle zimu píchnout? Hodilo by se mi to. Instruktorský kurz ti rád proplatím. A platit tě budu dobře, podle odučených hodin. Když budeš potřebovat, ubytuji tě přímo na svahu. Energie je potřeba, ve skibaru proto budeš baštit za lepší cenu. Dám ti zaječí outfit a vybavení ti kdyžtak půjčím. Pracovat budeš v super týmu a lyžovat naučíš malé rošťáky i dospělé.

Elektrokolo prověřované diagnostikou

Jezdíme na Šacberku, kousek od Jihlavy

Lyžařský areál Šacberk u Jihlavy má výborné podmínky k lyžování a sníh po celou sezónu udržuje 11 sněžných děl. Délka sjezdovky je 380 metrů. Na sjezdovce najdou vhodné podmínky jak začátečníci, tak pokročilí lyžaři. Na Šacberku je velký vlek pro dospěláky, ale i malý pro ty nejmenší. Děti se navíc na malém vleku vozí zadarmo.

 • Monika R. (Facebook)

  SOFINKA SE RÁDÁ VRACÍ
  Vyzkoušeli jsme více lyžařských škol, ať to bylo v Peci, Novém Meste, Hluboká, opravdu máme srovnání a Zajdu doporučujeme, ať to je jakakoliv instruktorka Věrka, Míša, Denča, Markétka.., vždycky super profesionální přístup, Sofinka si to vždycky moc užije a ráda se vrací.

 • Pavla K. (Facebook)

  31 LET A POPRVÉ NA LYŽÍCH
  Před týdnem v 31letech poprvé na lyžích, 2 lekce u vás a dnes jsem sjela červenou sjezdovku v Harrachově. Vřele vás doporučuji!

 • Tomáš Š. (Facebook)

  3,5 ROKU A UŽ JEZDÍ
  Úžasný, profesionální instruktoři,super přístup k dětem. Po pěti lekcich nás 3,5 letý syn jezdí na velké sjezdovce.

 • Petr H. (Facebook)

  DĚTI TO BAVÍ
  Naprosto profesionální přístup, vstřícnost a ochota. Každého naučí a děti to baví.

Zaječí otázky, na které se mě často ptáte

Jak je to s vlekem? Je v ceně? A co děti?
I když bych hrozně chtěl, tak vlek v ceně bohužel dát nemůžu. S vlekaři se sice kamarádím, ale jinak oni mají svou firmičku a já zase svou. Za vlek tak musíte pár mrkví zaplatit. Ale vaši malí rošťáci jezdí na malém vleku zadarmo.
A co vybavení?
Vybavení vám rád půjčím ve své zaječí půjčovně. Půjčuji lyže, snowboard, boty, hůlky, helmy i brýle. Fajnšmekrům rád půjčím i testovací lyže Fischer. Než vás vypustím, všechno seřídím. A kdyby náhodou něco křuplo nebo tak, hned vám půjčím nové. Mrkněte se do mojí půjčovny na Šacberku.
Zajda zní skvěle pro děti, je ale i pro dospělé?
Jasně, že jsem. Samozřejmě, že jste mi vymysleli slovník i podobu tak, abych bavil a zaujmul hlavně děti. Nicméně běžně učím i dospělé. Mám v týmu závodníky i výherce nějakých těch pohárů, kteří to s vámi klidně vezmou pěkně od začátku, nebo vypilují třeba váš carving. Nikdy není pozdě začít.

Stavte se k nám a vyražte na svah

Lyžařská škola ZAJDA

Skiareál Šacberk, Zborná 80, Jihlava
 • 733 188 088
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Zajda se postará o
 • výcvik na lyžích
 • výcvik na snowboardu
 • půjčení veškerého vybavení
 • výcvik dětí i dospělých