775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod

Otestujte kolo v Bikeparku přímo před prodejnou

Bikepark Highland sport v kostce

Bikepark včetně pumptracku pro ridery všeho druhu

Vybudovali jsme prostor pro všechny bajkery, skejťáky, kolobrnďáky, inlajnisty a ostatní odnože rajdrů a drajvrů. V Bikeparku s pumptrackem můžete trénovat, relaxovat, blbnout, randit nebo jen tak zevlovat.

Otestujete si nové kolo z Highlandu v plné parádě

Jako naši zákazníci si projedete nové kolo, elektrokolo, pevňáka či celopéro přímo před prodejnou. Ale ne jen tak pár nemastných šlápnutí na parkovišti. Hezky pěkně na ostro a pořádně přímo v Bikeparku, ať máte jistotu, že vám vše sedí tak, jak má. Troufnete si i na silničce? A malým rošťákům klidně na vyblbnutí půjčíme dětská kola Rascal nebo kolobrndy.

Zabavte děti během dlouhé cesty, nákupu nebo třeba oběda

Ať už třeba jen projíždíte kolem a chcete si dát pauzu, jedete vedle do bistra na oběd nebo chcete mít prostě klid a čas na nákup u nás v Highlandu, pumptrack je ideální vyblbnutí pro malé i velké rošťáky. Pokud s sebou nemáte kola, nevadí - rádi jim kolo nebo freestyle kolobrndu půjčíme.

Naše pravidla povidla při pojezdu

Hlavně si to užij

Ať už jsi bajker, koloběžkář, skejťák, nebo třeba jen testuješ naše kolo, vyblbni se do sytosti. Od toho tu pumptrack je a hlavní je, aby tě to bavilo.

Bikepark je nás všech

A všichni chceme, aby nám vydržel co nejdéle. Proto ho, prosím, nenič, udržuj tady pořádek a v noci choď popíjet radši do hospody.

Nasaď si kokos

Dle statistik snižuje při pádu přilba riziko poranění hlavy až o 50 %. Takže i když to vypadá jako pár obloučků, vykašli se na účes a nasaď si helmu na kebuli.

Jezdíš na svůj trikot

Každý jezdí dle svých dovedností a na vlastní nebezpečí. Rodiče, za nezletilé bajkery nesete, stejně jako v životě, odpovědnost vy. Tak na ně mrkněte.

Ber ohled na ostatní

Sice jezdíš na svůj trikot, ale možná tady nejsi sám. Jezdi a chovej se, prosím, tak, abys ostatní bajkery nijak neomezoval a neohrožoval.

S opravou pomůže krtek

Krtek je ten stojan s nářadím. Má dvě kapsy, proto mu říkáme krtek. Pokud se ti poláme stroj, použij z něj jakýkoliv vercajk nebo skoč k nám do servisu.

Nakoukni bikeparku pod pokličku

Bikepark najdete přímo u prodejny v Brodě

Highland Sport Havl. Brod

Jihlavská 248 (lokalita Selská Jizba)
  • 775 317 603
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Na této prodejně najdete
  • lyže, běžky, snb
  • skialpové vybavení
  • ski servis
  • půjčovnu lyží a snb
  • půjčovnu skialpů
  • Stöckli a Ak Ski
  • půjčovnu běžek