CYKLOSERVIS JE V PROVOZU! Potřebujete servisovat vaše (e)kolo? Zavolejte na 775 317 603 (Havl. Brod) nebo 775 140 573 (Žďár n/S), domluvíme předání, opravíme, seřídíme, pak si ho vyzvednete nebo vám kolo dovezeme až domů. Více info zde.

CYKLOSERVIS JE V PROVOZU! Potřebujete servisovat vaše (e)kolo? Zavolejte na 775 317 603 (Havl. Brod) nebo 775 140 573 (Žďár n/S), domluvíme předání, opravíme, seřídíme, pak si ho vyzvednete nebo vám kolo dovezeme až domů. Více info zde.

Zajdovy minigaleje aneb letní sportovní příměstský tábor pro děti

Letos v létě se děti z Vysočiny mohou těšit na týden plný sportu. A s kým jiným než se mnou. Já a moji instruktoři je totiž zveme na příměstský sportovní tábor plný srandy a pohybu, který proběhne v Havlíčkově Brodě a okolí.

5 dní sportování

hřiště, in-line stezka, golf club

Vybavení a chrániče půjčíme

abyste neměli starosti

Oběd a pití v ceně

ať mají dost energie

4 zkušení instruktoři

na max. 25 dětí

Bude sport, ale hlavně bude sranda

Všecku atletiku, biatlon a víceboj jsem přizpůsobil dětem. Takže bude sport, ale bude hlavně sranda, aby si tábor užili i ty nejmenší. Budeme bruslit na stezce, golfovat, lyžovat na trávě, hrát volejbal, běhat orienťák, štafetu a házet si s frisbee. Prostě se příjemně unavíme, aby se nám večer hezky usínalo 

Kde a jak táboříme?

Sraz je každé ráno do 8:00 v Havlíčkově Brodě, kde vám děti po 16. hodině zase předám. Přes den budeme na sportovních hřištích, in-line stezce, v Golf Clubu Havlíčkův Brod a kdyby pršelo, mám i program do tělocvičny. Samozřejmě děti vezmu každý den na oběd a budu dbát na to, aby dodržovaly pitný režim. Sváču jim prosím sbalte, já mám jenom mrkev.
Elektrokolo prověřované diagnostikou

Za kolik a kdy táboříme?

Za 2.490 mrkví (lidi tomu říkají koruny). V ceně jsou 4 zkušení instruktoři, zapůjčení sportovního vybavení, oběd, pití, pojištění, focení každý den, medaile a diplom na památku. Na děti jsem si udělal čas ve třech různých termínech. S přihláškou bych neotálel, do tlupy jich můžu vzít jenom 25.

  • 1. termín 6.–10. července 2020
  • 2. termín 13.–17. čevence 2020
  • 3. termín 20.–24. čevence 2020

Skáčeme, běháme, hážeme... prostě řádíme

Přihlaste svého rošťáka, dokud jsou ještě místa

Na minigaleje mi v kalendáři zbyly jen 3 termíny, takže kapacita je omezená. Na každý termín vás můžu vzít do tlupy maximálně pětadvacet, při větším počtu se mým instruktorům už začíná točit hlava. Tak si s přihláškou pospěšte. Jinak kam mi poslat mrkev a jakým symbolem ji označit najdete na konci online přihlášky. Obchodní podmínky jsou tady.

Něco není jasný? Tak mi zavolejte do nory nebo se stavte

Highland Sport Havl. Brod
Jihlavská 248

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.