775 140 573 Žďár n. Sáz.
775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 Žďár n. Sáz. 775 317 603 Havl. Brod
775 140 573 (Žďár n. Sáz.)
775 317 603 (Havl. Brod)

Instruktor lyžování na Šacberku

Co budeš dělat

Zajda učí malé i velké zkrotit neposlušné lyže a snowboardy. Nezvládne to ale sám, potřebuje na to kupu instruktorů. Pro letošní zimní sezónu od prosince do března hledáme instruktory, kteří mu s výukou pomohou. Někdy budeš učit úplně základy, pak pilovat carving a jindy pomáhat s organizací výuky.

Koho do party hledáme

Baví tě učit děti i dospěláky, nechybí ti dost trpělivosti, ale taky občas dokážeš zvýšit hlas? Zajdův instruktor umí správně komunikovat s lidmi, vždycky odučí slíbenou výuku, nehraje si na samotáře a je mu alespoň 16 let. Hodit se ti bude i cizí jazyk, ale nutný není. Licenci instruktora si kdyžtak doděláš u nás a po odučení stanoveného počtu hodin ti licenci proplatíme.

Na co se můžeš těšit

Za hodinu výuky ti dáme 160 až 200 Kč a jako sporťák určitě oceníš i slevy k nám do prodejen Highland sportu. Navíc se můžeš těšit na:

  • lyžařský outfit
  • záruku počtu odučených hodin
  • půjčení profi vybavení
  • lepší ceny ve skibaru
  • odměny pro nejlepší instruktory

Jezdíme na Šacberku, kousek od Jihlavy

Lyžařský areál Šacberk u Jihlavy má výborné podmínky k lyžování a sníh po celou sezónu udržuje 11 sněžných děl. Délka sjezdovky je 380 metrů. Na sjezdovce najdou vhodné podmínky jak začátečníci, tak pokročilí lyžaři. Na Šacberku je velký vlek pro dospěláky, i malý vlek pro ty nejmenší. Během výcviku se se mnou děti vozí zadarmo.

Na svahu děláme samé zaječiny a děti to hrozně baví

Pojďme to probrat u kafe, těšíme se na tebe

Highland Sport Havl. Brod
Jihlavská 248

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.