Tým Highland sportu jezdí do práce na kole,  po práci sportuje a o víkendech cestuje

Martin „Maděra“ Voják

V Highland sportu má už 12 let na starosti běžecké lyžování, stany, spacáky, vařiče a outdoorové vybavení. Ve ski servisu pomáhá s důkladným voskováním běžek. Zkušenosti sbíral 2 roky v Kanadě, kde od povolání fyzioterapeuta přilnul k přírodě a kempování. Po návratu vedl další dva roky prodejnu Warmpeace.

Aby si vyčistil hlavu, jezdí ve volném čase na silničním kole, v zimě po práci vezme čelovku a vyrazí na běžky. Zdolal už tolik skalních cest, že má předloktí jako Pepek námořník.

Žije s rodinou ve Ždírci nad Doubravou a kromě rodiny se věnuje cyklistice, běhu, skalnímu lezení a běžkám. Kdykoli vezme do ruky kytaru a spustí něco od Mládka, všichni pookřejeme Má rád pobyt v přírodě, klid a pivo.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Jarka Röhrichová

13 let má v Highland sportu na starost zboží, objednávky, fakturace, podklady pro účetní, ale i morálku celého týmu. Nikdy jí neuteče žádný čárový kód, bez kterého by náš firemní software těžko fungoval.

Jarka je jedna velká inventura, která nás hlídá a kontroluje, abychom v systému udrželi pořádek. Zkušenosti nasbírala i ve svém dřívějším povolání prodejní asistentky.

Ve dne v noci, létě i zimě, pořád jezdí do práce na kole. Ve volném čase pak hraje badminton, squash a prohání dračí lodě.

Specializace

ProdejnaŽďár nad Sázavou

Tomáš Herold

Tom vypije tolik čaje, že by to nedal ani otřelý Číňan. Je specialista na na výběr kola jak pro začátečníky, tak i pro opravdové fajnšmekry a závodníky. V Highland sportu pracuje už 9 let a stará se o cyklistiku včetně příslušenství.

Má blízko k přírodě, je milovníkem bílé stopy a rád topí v kamnech. Rodina, příroda a čaje, to je pro Tomáše svatá trojice.

Specializace

ProdejnaŽďár nad Sázavou

Renča Melounová

V Highland sportu exceluje jako prodejce už 12 let, protože komunikovat se zákazníky ji od přírody baví. Proto je i původním povoláním prodejní asistentka. Využívá svůj ženský vkus a zkušenosti kosmetické poradkyně při výběru sortimentu oblečení, doplňků a kabelek.

Renču potkáte při sportu jako lektorku Alpinningu a Spinningu. Je to střela, která nás v týmu zásobuje obrovskou energií. Ve volném čase pak dělá fitness, věnuje se rodině, módě, divadlu a vaří dobré jídlo a stále pracuje na svém osobním rozvoji po všech stránkách.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Láďa Cáp

U lyží si pamatuje rádiusy, délky a technické údaje všech modelů několik let zpátky. V Highland sportu je s námi už 12 let a má na starosti sortiment lyží, prken a raket.

Je talent na ruku, takže zkrotí jakoukoli raketu a pálku. Posledních 15 let hraje squash a pyšní se 3. místem týmu ve 2. lize squashe.

Láďu poznáte jako neúnavného vypravěče historek a jako bonus i šikovného truhláře. Ve volném čase dává squash, tenis, pinec, lyžování, dobré jídlo a pivo.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Pája Kuntová

Původně veterinární asistentka se vzhlédla ve sportu, pracovala 10 let ve fitcentru a k týmu Highland sportu se přidala před 2 lety. Stará se o administraci e-shopu, sociální sítě, píše popisky produktů a osvědčila se i jako nástěnkářka.

Pája je instruktorka Alpinningu a Spinningu. A protože kolo nerada odkládá, jezdí na něm každý den do práce. Je to taková naše čistá duše. Kdo si tuhle hodnou holku vylosuje, získá poklad. Její největší zálibou jsou Mňága a Žďorp, cyklistika a fitness.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Kristýna Albrechtová

Kdykoli na prodejnách nestíháme, energická Kiki nás strhne svou pracovitostí a pomůže dohnat čas. V Highland sportu dělá od roku 2006. 

Kiki dělá turistiku po celé naší krásné vlasti a když jí zbude čas, jezdí rekreačně na kole. Kromě toho vede oddíl skautů a podílí se na přípravě letních táborů. Ale hlavním koníčkem je pro ni kromě sportu samozřejmě rodina.

Specializace

ProdejnaŽďár nad Sázavou

Martin Kachlíř

Šéfuje prodejně v Havlíčkově Brodě a obchodu se sportovním a outdoor vybavením zůstává věrný už 17 let. Má na starosti lyže, in-line brusle a osobně zajišťuje skiservis jako specialista na broušení lyží.

Živil se 3 roky jako instruktor v lyžařské škole a 9 let působil v reprezentaci v travním lyžování, kdy v roce 2003 na MS dojel na 13. místě. Věnuje se Alpskému lyžování, kde zatím vítězí v celkovém hodnocení Ski serie Masters.

Trénuje děti v místním lyžařském oddílů HB SKI TEAM. Také 4 roky závodil v in-line speed bruslení. Když zrovna nesportuje, cestuje na východ – Nepál, Čína, Malajsie, Indonesie, Rusko, Ukrajina… Zbylý volný čas investuje do silniční cyklistiky, cyklokrosu, lyžování, paraglidingu, in-line bruslení a opékání buřtů.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Pavel Kusý

Šéfuje prodejně ve Žďáře nad Sázavou a obchodu se sportovními potřebami zasvětil už 17 let. Spolu s Martinem Kachlířem je jednatelem společnosti. Má obvykle na starost rekonstrukce prodejen, sklady, regálové systémy a nákupy zboží ze zahraničí.

Ze sortimentu je expert na cyklistiku, lyže a běžky. Ve skiservisu montuje a seřizuje vázání nebo brousí hrany a skluznice lyží, aby vás na svahu poslouchaly. Pomáhá i v outdoor servisu, protože jako cestoval si sám občas opraví tyčku u stanu nebo vyspraví spacák. Pracovní zkušenosti sbíral 2 roky v USA a další 2 roky v Německu.

Cestoval po USA, Peru a svůj největší úlovek zdolal na Island Peak ve výšce 6 189 m v Nepálu. Na horském kole dojel z Porta v Portugalsku až do Žďáru v Čechách. A jezdí na něm i každý den do práce. Věnuje se trekingu, žije s rodinou na Vysočině a občas nám uvaří něco dobrého, protože původním povoláním je nejen mechanik, ale i kuchař.

Specializace

ProdejnaŽďár nad Sázavou

 

Michal „Minja“ Novák

Minja je expert na cyklistiku a už 15 let dělá servis kol pro rekreační i závodní cyklisty. Těžko najdete u kola problém, na který by byl krátký. Když vám kolo seřídí Minja, poznáte to hned u první jízdy v sezóně, ale na jeho pečlivý servis si vzpomenete i ke konci sezóny.

Kromě toho už 8 let dělá servis lyží a pomáhá lyžařům mít na zimní sezónu nabroušenou, navoskovanou a dokonale seřízenou výstroj. Dříve pracoval dlouhá léta jako strojník, elektromechanik a servisoval výrobu digitálncíh přístrojů. Tam se naučil pečlivosti, kterou servis kol a lyží potřebuje.

Ve volném čase fotí, věnuje se cykloturistice, hledá „kešky“ při geocachingu a plachtí na větroni s průkazem výkonnostního plachtaře. K tomu občas přidá paragliding, lyže, běžky, vyrazí na vodu a k táboráku s sebou bere kytaru.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou

Martin Košťál

Profík na servis lyží dělá v Highland sportu už 14 sezón a práce se mu stala koníčkem. V zimě je výborný lyžař a každý rok vyrazí na 3denní pochod na sněžnicích po čerstvě zasněžených pláních Vysočiny. Pokud se chystáte na zimní výšlap, poradí vám, jak ho nejen přežít, ale hlavně si ho pořádně užít.

V létě je z Martina rekreační cyklista, poslouchá dobrou hudbu a hlavně se věnuje se rodině, protože 3 děti dají někdy zabrat.

Specializace

ProdejnaŽďár nad Sázavou

Mirek Mokrý

Míra je náš profík v cykloservisu a externě nám vypomáhá už 7 let. Takhle precizního mechanika potkáte zřídka, na kole opraví úplně cokoli. Sám je zarytý cyklista, ale spěchá jen na kole. Jinak je to kliďas stejně jako jeho pejsek.

Specializace

Prodejna Žďár nad Sázavou

Jan Bauer

Specialista na obtížné montáže skialpinistického vázání, k čemuž mu pomáhá jeho pečlivost a přesnost. Externě s námi dělá ve ski servisu už 13 let – montuje, seřizuje a opravuje. Kromě toho je odborník na 3D měření a pracuje v kontrolním oddělení strojírenské firmy. Zkrátka technik duší i tělem.

Ke sportu kromě sebe vede oba syny a když se zadaří, přidá se i manželka. Ve volném čase běhá, prohání běžky a ve všech technologických hračkách sází na zelenou androidní postavičku.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Petra Röhrichová

Už 3 roky hlídá bezproblémový nákup zákazníků v našem e-shopu a stará se mu o marketing. Díky ní jsme vidět i online a ne jenom v kamenných prodejnách. Od podzimu do jara se věnuje našemu Zajdovi a jeho lyžařské škole.

Nejradši by procestovala celý svět a baví ji jakýkoli sport nebo pohyb na čerstvém vzduchu. Podle nálady si dá volejbal, turistiku, vodní radovánky, kolo, lyže a v posledních letech hlavně vikingskou hru Kubb. Baterky si pak dobíjí při kvalitním gaučingu či jakémkoliv ručním tvoření.

ProdejnaHavlíčkův Brod

Katka Fraňková

V havlíčkobrodské prodejně dělá pro zákazníky první poslední. Každý obchod potřebuje pracovité a usměvavé prodavače, a protože Katka je naše sluníčko, nesmí v týmu Highland sportu chybět.

Katka je typická sporťanda i outdooračka. V létě běhá, jezdí na inlajnech a se svými hafany se věnuje sportovní kynologii. V zimě ujíždí na lyžích a snowboardu. Když má volno, vyrazí na grilovačku s přáteli, procházku se psem nebo dělá čest turistice. Aby toho nebylo málo, často si nasadí přilbu, chopí se hadice a závodí s hasiči.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Petr Kučera

Petr je velká posila v našem servise v Havlíčkově Brodě. Osvědčil se nám již ve ski servisu na Šacberku a jelikož je opravdu šikovný, tak jsme si ho vzali jako oporu do Brodu. Při servisu lyží využívá svou pečlivost a přesnost vyučeného tesaře.

Navíc Petr lyžuje už odmala. Rád jezdí do Alpských lyžařských středisek a nej je pro něj Gosau. Je to i aktivní muzikant a ti rozhodně nejsou suchaři. Už jen veselé historky z koncertů stojí za poslech!

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Vendy Badalíková

Na Vendy může i Zajda oči nechat. Však také v naší lyžařské škole Zajda dělá instruktorku lyžování a snowboardingu už od začátku. A protože se k tomu minulou sezónu postarala o chod Zajdovy boudy, samozřejmě na jedničku, nesměla chybět v týmu nové Highland sport prodejny.

Vendula od malička sportuje a ráda pracuje s dětmi jako lektorka, takže vystudovala vysokou školu se sportovním zaměřením management sportu a učitelství tělesné výchovy. Dnes tak učí lyžování, snowboarding, inline brusle a dokonce judo. Takže pozor na ni! Kdy potřebuje provětrat hlavu, zabere vždy spolehlivě kolo nebo lyže.

Specializace

ProdejnaHavlíčkův Brod

Martin "Sagan" Zeman

Martin jako vyznavač cyklistiky od downhill až po fixed gear má za sebou desítky závodů ve sjezdech, MTB i silniční cyklistice. Díky svým zkušenostem je už několik let profíkem na servis kol a jejich stavbu na zakázku.

Kromě cyklistiky vyhledává adrenalin a to hlavně svižnou jízdou na motocyklu. Jako ryba ve vodě se ale cítí i v přírodě a motocykl nebo kolo občas vymění za koně a k tomu obhospodařuje několik včelstev.

ProdejnaHavlíčkův Brod

Pořádáme pravidelné akce. Potkáme se na nich?

Sponzoring sportovních klubů

  • softballový klub Hroši Havlíčkův Brod
  • tenisový oddíl mladých tenistů TJ Jiskra Havlíčkův Brod, pořádání turnajů dětí
  • lyžařský oddíl HB SKI TEAM včetně servisní, finanční a materiálové podpory
  • golfový klub Golf Club Havlíčkův Brod

Testování a prodejní výstavy

  • zátěžový test a výstava stanů – každoročně na začátku sezóny předváděcí akce s výhodnou slevou
  • testování nových modelů in-line bruslí na cyklostezce v Přibyslavi
  • testování nových modelů sjezdových lyží a běžek pro aktuální sezónu

Soutěže a zajímavé akce

  • Skiman – závod v běhu na historických lyžích ze Žďáru n/S do Račína má za sebou už 10. ročník
  • Lyžařský pohár Vysočiny – březnový závod v obřím slalomu pro veřejnost na sjezdovce Šacberk u Jihlavy
  • Žďárská šlapka – každoroční vyjížďka na historických kolech a dobových kostýmech

Ski, cyklo & outdoor speciálka

Havlíčkův Brod

Jihlavská 248, lokalita Selská Jizba

Pondělí-Pátek
Sobota-Neděle
9.00–18.00
9.00–17.00
569 425 245 / 775 317 603
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ski & cyklo speciálka

Žďár nad Sázavou

Palachova 2285/39, pár kroků od zdravotnické školy

Pondělí-Pátek
Sobota
9.00–18.00
8.00–12.00
566 620 260 / 775 140 573
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.