Lyžařská škola ZAJDA učí malé i velké zkrotit neposlušné lyže a snowboardy. Přijeďte si zalyžovat s profíky do areálu Šacberk na Vysočině

Lyžování bereme vážně, ale se Zajdou se nudit nebudete. Menší se potřebují učit hrou, větší se chtějí bavit a zkušení si touží své lyžařské schopnosti dopilovat na 100 %. Jak to víme?

V lyžákách chodíme i spát.

Lyžujeme v zimě i létě, vedeme sportovní oddíly a učíme lyžovat malé i velké. V týmu Zajdových instruktorů tak máme zkušené závodníky v lyžování, skiservisáky i učitele tělocviku.

Vyberte si jeden z programů výuky a Zajda už vše zařídí. Snažíme se udržet vždy aspoň 1 instruktora volného, ale víkendy si radši rezervujte předem na tel. 563 035 105 nebo 733 188 088.

  • lyžařská škola pro děti i dospěláky s výukou pro jednotlivce, skupinky i školy
  • jsme ve skiareálu Šacberk a to denně i přes víkendy a svátky od rána až do 19 hodin
  • kurzy lyžování i snowboardingu vede 40 Zajdových instruktorů s licencí
  • kvalitní lyžařské a SNB vybavení vám hned na místě i půjčíme a seřídíme
 

Lyžovat nebo snowboardit vás naučíme v nejlepším skiareálu na Vysočině

Lyžařský areál Šacberk u Jihlavy má super podmínky k lyžování, sníh po celou sezónu udržuje 11 sněžných děl a stříbrnou medailí ocenil areál i zimní inspektor TV Nova. Sjezdovka je 40 m široká a 380 m dlouhá. Výuka začátečníků a dětí probíhá nejdříve v dolní vyhrazené části, ale po prvních pár lekcích už přechází na velký vlek a učí se lyžovat na celé sjezdovce. Více o Šacberku.

 

5týdenní lyžařský kurz pro mateřské a základní školy z Vysočiny

Začít se má od mala, proto učíme děti už od 4 let. Vyzvedneme žáky i s učitelem u školy a odvezeme je autobusem do lyžařského areálu. Během 5 dvouhodinových lekcí si děti lyže zamilují a zvládnou sjet kopec bez škobrtnutí. Při závěrečné lekci na ně čeká závod, diplom a dárek na památku.

Cena za 1 žáka
2.490 Kč

Cena je za celý kurz včetně dopravy, zapůjčení lyžařského vybavení, pojištění, občerstvení, vlekovného, fotografií, diplomu a dárku.

Při výuce ve skupině mimo školní výcvik by stejný rozsah lekcí vyšel na 5.640 Kč. Zapište své dítě do školního lyžařského kurzu a ušetříte 3.150 Kč.

Termíny a délka výcviku

5 lekcí během 5 týdnů. Lekce je vždy ve stejný den a trvá 2 hodiny s pauzou na občerstvení. Mateřské lyžují dopoledne, základky odpoledne.

Fotografie z aktuálních lyžařských kurzů pro školy

Doprava autobusem od školy a zpět

Vyzvedneme celou třídu nebo zapsanou skupinu žáků i s jejich učitelem přímo u školy a dovezeme je do lyžařského areálu. Po skončení lekce zase všechny odvezeme ke škole. Máme velký autobus a hodného řidiče.

Zapůjčení lyží a vybavení v ceně

Každému žákovi půjčíme na svahu seřízené lyže, hůlky, boty i helmu. Jedině tak si děti užijí pohodové a bezpečné lyžování. Půjčování lyží od starších sourozenců dopadá špatně. A takhle se nemusí do školy s ničím tahat.

40 instruktorů

Licencovaní instruktoři jsou skvělí lyžaři, ale hlavně umí učit tak, aby lyžování děti bavilo. Každý instruktor má na starost 4 žáky, takže se jim věnuje naplno.


Na dětském vleku se žáci během výuky vozí zdarma. A hrozně je to baví.
Fotografie z kurzu na památku budou dostupné v online galerii.
Během přestávky zajistíme dětem přímo na svahu pití a malé občerstvení.
Co se naučily, si děti vyzkouší při závěrečné lekci v malém závodu.
Po absolvování výcviku rozdáme žákům krásné diplomy šikovných lyžařů.
A jako překvapení od nás čeká na každého malého lyžaře hezký dárek.

Přihlaste svého školáčka do lyžařského výcviku

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Dopolední kurzy pro MŠ jsou již zcela naplněny a nelze se již do nich přihlásit. Děkujeme za pochopení.


Máte-li otázky nebo speciální přání, volejte Martinu Kachlířovi na 608 024 221, případně pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Lyžařská výuka pro začátečníky i krále sjezdovky

Lyžovat naučíme malého (od věku 3 let) i velkého, šikovného i nešikovného. A těm nejlepším odkryjeme fígle profi závodníků. Vyberte si výcvik, který vám sedne, a domluvte si hodinu, dvě nebo rovnou výcvik na celou sezónu. Dětský vlek na Šacberku je zdarma, velký si platíte. Výuková hodina = 50 minut.

Individuální výuka

Jeden na jednoho, případně jeden instruktor na 2 osoby. To je nejúčinnější forma výuky lyžování, kdy se vám instruktor plně věnuje a vaše pokroky skáčou v sedmimílových botách.

Kapacita 1 až 2 osoby
399 Kč / osoba / hod

Ušetřete pětistovku! Kupte si 10 lekcí jen za 3.490 Kč.

Skupinová výuka

Učte se s přáteli nebo spolužáky. Děláme skupinovou výuku pro 3 až 5 osob s 1 instruktorem nebo 6 až 10 osob se 2 instruktory. Hlavně děti se při skupinovkách víc baví a ostatní je motivují k lepším výkonům na lyžích.

Kapacita 3 až 10 osob
299 Kč / osoba / hod

První na svahu hned po ránu

Užijte si prázdný svah jako první. Žádní lyžaři, jen vy a pár vyvolených. Půjčíme vám instruktora a velmi drahé testovací lyže. Jako bonus od nás máte v ceně i vlekovné a snídani po lyžování: káva, čaj, vajíčka a pečivo.

Kapacita 1 až 10 osob
990 Kč / osoba / 90 min

Carving s profíkem

Jste pokročilý lyžař? Zdokonalte si carvingový oblouk jak podle kružítka po boku carving mistra. Ranní nebo dopolední svah, pěkně umrzlý a upravený, vás dostane. A nejen na lyže.

Kapacita 1 až 2 osoby
590 Kč / osoba / hod

 

Trénink na obří slalom

Potrénujte jízdu v obřím slalomu s časomírou. Nemusíte být profík. Stačí mít chuť vyzkoušet jízdu v brankách. Na svahu budou 2 profi závodníci, kteří vám poradí, jak jezdit v brankách, na co si dát pozor a jak zajet nejrychlejší čas.

Kapacita 6 až 12 osob
590 Kč / osoba / 90 min

Firemní lyžování

Připravíme lyžování nebo závody vašemu týmu – naučí se novou techniku, vyzkouší si carving, freestyle nebo slalom. Např. pro Českou pojišťovnu jsme uspořádali lyžařské závody. Vyžeňte firmu na svah, zbytek zařídíme.

Kapacita neomezená
Cena dohodou

Vyberte si výcvik, zamluvte instruktora a hurá na svah

Máme vždycky aspoň jednoho nebo dva instruktory volné, abyste si nemuseli výuku rezervovat. Ale sichr je sichr.

Volejte 563 035 105, 733 188 088 nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zamluvte si radši termín dopředu.

Zajda vyhlašuje konkurz pro všechny malé náruživé lyžaře z Vysočiny

Máte doma malého lyžaře, kterému jsou sice teprve minimálně 4 roky, ale svahy brázdí už téměř jako profesionál? Pak ho přihlaste do našeho 5týdenního kurzu pro lyžařská esa. Celý kurz je vedený jako intenzivní lyžařský trénink pouze pro 20 předškoláků a 20 školáků.

Cena za 1 žáka
3.990 Kč

Cena je za celý kurz včetně 10 hodin výuky, dopravu autobusem, půjčení lyží a  vybavení, trénink s profi pomůckami, pojištění, vlekovné, občerstvení, focení, diplom, medaili i dárek na památku.

Podmínky výcviku

Aby mohl tento speciální kurz proběhnout, je nutné dodržet pár pravidel:

1) Zajda bere jenom žáky, kteří už zvládají vyjet na velkém vleku sami BEZ pomoci a zároveň zvládají paralelní oblouk s lyžemi u sebe, tedy oblouk BEZ plužení. Základní podmínka, aby se děti v kurzu netrápily a zároveň nebrzdily ve výcviku ostatní esa.

2) Rodiče sami vozí děti na místo odjezdu a zde si je také po návratu vyzvedávají.

3) Dětem jsou minimálně 4 roky.

Kdy trénujeme?

Celkem 5 týdnůve čtvrtek v termínu 16. února + 2. března + 9. března + 23. března + 30. března 2017

Lekce trvá 2 hodiny s pauzou na občerstvení. Předškoláci lyžují dopoledne, školáci odpoledne.

Fotografie z aktuálních lyžařských kurzů pro školy

Doprava autobusem z náměstí a zpět

Rodiče děti dopraví na náměstí, odkud už pojedeme Zajdabusem do skiareálu. Po výcviku se vrátíme opět na náměstí, kde předáme děti zpět rodičům.

Časy odjezdů

Na dopolední lekce pro předškoláky odjíždí Zajdabus z náměstí v 8:00 a vrací se kolem 11:30 zpět na náměstí.

Odpolední kurzy pro školáky mají posunutý odjezd na 13:30, aby rodiče, prarodiče či sourozenci stihli včas děti na náměstí dopravit. Návrat zpět je kolem 17 hodiny.

Co se v 10 lekcích naučí?

Budeme pilovat paralelní oblouk, naučíme se jezdit s hůlkama, začneme s carvingem, budeme trénovat slalomy v malých i velkých závodních branách, pustíme se na skokánky a Zajdoviny a výcvik zakončíme závody na  čas.

Zapůjčení lyží a vybavení v ceně

Každému žákovi půjčíme na svahu seřízené lyže, hůlky, boty i helmu. Jedině tak si děti užijí pohodové a bezpečné lyžování. Děti tedy s sebou nemusí nic tahat a rodiče se nemusí o nic starat.

8 instruktorů

Kurz povede Martin Kachlíř, trenér místního lyžařského týmu HB Ski team a pomáhat mu bude 7 zkušených Zajdových instruktorů.


Jezdíme jenom na velkém vleku, který je v ceně kurzu.
Fotografie z kurzu na památku budou dostupné v online galerii.
Během přestávky zajistíme dětem přímo na svahu pití a malé občerstvení.
Trénovat budeme v branách a vše, co se naučí, si vyzkouší při závěrečném závodu.
Po absolvování výcviku rozdáme žákům krásné diplomy šikovných lyžařů.
A jako překvapení od nás čeká na každého malého lyžaře medaile a hezký dárek.

Přihlaste svého školáčka do lyžařského výcviku

Z důvodu omezené kapacity kurzu se lze přihlásit pouze elektronicky.

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Dopolední konkurz na lyžařská esa z MŠ nebudeme pro malý zájem v letošní sezóně otevírat. Přihlásit se tedy lze pouze do odpoledního kurzu pro ZŠ.

Děkujeme za pochopení.


Máte-li otázky nebo speciální přání, volejte Martinu Kachlířovi na 608 024 221, případně pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..