Testování a recenze

Toto horské kolo je vyloženě dámská záležitost. Pohodlné, se sníženým hliníkovým rámem, v moderní tyrkysové barvě s bílými doplňky. Dámy, líbí se vám?

Ve skiareálu Šacberk jsme pro Vás připravili testování lyží Blizzard.

Vážení zájemci o testování lyží Blizzard, v ýpadek energie ve Ski areálu Šacberk minulý víkend udělal čáru přes rozpočet i testování lyží. Proto jsme ho přesunuli na jiný termín.

Milí příznivci sjezdového lyžování, zima je konečně v plném proudu, proto jsme pro vás připravili možnost otestovat si ZDARMA různé modely lyží Blizzard.

Video z výstavy stanů Havlíčkův Brod 2014

Vážení inlinisti, bohužel vzhledem k špatné předpovědi počasí jsme avizované testování bruslí nuceni odložit na jiný termín, o kterém vás budeme včas informovat. Omlouváme se všem příznivcům, ale v takovémto nečase to opravdu nepůjde. Budeme se na vás těšit příště. Váš tým Highland sport

Pozor, pozor! Druhé testování kolečkových bruslí se blíží....

O víkendu 3. a 4. května 2014 proběhlo první letošní testování in-line bruslí značky Rollerblade. Podívejte se, jak se akce povedla!

Všechny příznivce in-line bruslení zveme tento víkend 3. a 4. května na cyklostezku v Přibyslavi . Reagujeme na časté dotazy ohledně datumu a času uskutečnění testování inline bruslí. Věříme, že počasí nebude tak zlé, a tak Vám budeme k dispozici od sobotních dopoledních hodin (co nejdřív nám to počasí dovolí) až do nedělního pozdního odpoledne. Na...

Testování bruslí značky Rollerblade proběhne první májový víkend 3. a 4. května 2014 na cyklostezce v Přibyslavi. Po oba dva dny budou k dispozici in-line brusle Rollerblade . Vyzkoušet si můžete pánské, dámské i dětské modely, včetně chráničů a helem. Během celého víkendu lze také využít doprovodné akce v podobě prodejní výstavy stanů a soutěže o...

Naším cílem je Vám, našim zákazníkům, co nejlépe poradit. Proto sbíráme cenné zkušenosti u výrobků, které u nás prodáváme či půjčujeme.

V neděli 23. února 2014 náš tým vyjel na sjezdovku Šacberk u Jihlavy. Plán byl jasný, otestovat celkem 22 párů sjezdových lyží.

Dne 11.2.2014 proběhla na stadionu v Bedřichově prezentace a testování běžeckého vybavení značek Salomon a Atomic pro nadcházející sezonu 2014/2015. K dispozici byly hlavně závodní a sportovní modely jak na bruslení, tak na klasiku. S kolegou ze žďárské pobočky jsme se těšili, že opět uvidíme trochu sněhu, nicméně ani zde podmínky nebyly ideální. Z...

V tomto díle se zaměříme na pasivní bezpečnost v silničním provozu z hlediska osvětlení.