A je tu opět po roce…školení novinek Wintersteiger

15/5 2014

Jak to probíhalo a co jsme se všechno dozvěděli?

V úterý 13. května 2014 se dva zástupci našeho ski servis týmu zúčastnili již tradičního odborného školení servisních techniků u firmy Wintersteiger v rakouském Riedu. Zde sídlí nejen světová centrála, ale také továrna této firmy, která je špičkou v oblasti výroby strojů a příslušenství pro perfektní servis lyží a snowboardů. A navíc neustále zdokonaluje samotný servisní proces…

Proto také firma Wintersteiger každoročně nabízí odborné školení a prezentaci novinek v této oblasti ski servisu. Letos se akce zaměřila jednak na představení nových strojů řady Omega, a jednak rakouští technici ukázali nové možnosti vytváření a hloubku struktur či úhlování hran. Došlo také k zaškolení zúčastněných „servisáků“ v broušení na automatickém stroji Mercury.

A co nové techniky a stroje přinesou?

Účastníci školení si tak nejen prohlédli, ale především vyzkoušeli nové „mašiny“ a nové servisní techniky broušení a vytváření struktur. Aplikování těchto metod přinese výrazné zlepšení struktury vašich lyží. To následně povede k ještě kvalitnějšímu lyžování a využití dalších, často netušených, vlastností lyží a snowboardů. Další výhodou je využití nových, ještě modernějších strojů v servisním procesu. Vaše zimní výbava se tak bude mít jako v bavlnce a jízda na ní bude ještě větším potěšením :-)

O naše stroje se pečlivě staráme

Minulý týden proběhly u nás ve ski servisu také garanční prohlídky všech strojů Wintersteiger. Odborný servis zahrnoval výměnu ložisek a celkové kalibrování strojů. Vše tedy šlape, jak má, a stroje jsou již nyní připraveny na servis vašich lyží a snowboardů na další zimní sezonu.

Sdílet:

Další 3 články, které vám nesmí utéct