Končíme s e-shopem, naplno se soustředíme na prodejny a školu

1/10 2018

K 1.10.2018 jsme ukončili dlouholeté provozování e-shopu TripSport.cz. Nemusíte se ale bát, nekončíme. Ba naopak. Chceme soutředit veškerou naši energii na poskytování kvalitních služeb v našem regionu. Konkrétně na naše dvě prodejny, servis, půjčovnu a lyžařskou školu. Kde najdete naše prodejny a půjčovny? A kde lyžařskou školu? A jak je to s případnou reklamací? To se dozvíte v článku.

Kde najdete naše prodejny?

Prodáváme sportovní a outdoor vybavení, které sami používáme a testujeme. Poradíme vám s výběrem lyží, snowboardů, stanů, spacáků nebo cyklokola. Začínáte běhat? Vybereme vhodnou obuv. Chystáte se sjet divokou řeku? Podíváme se na kajaky a čluny. Potřebujete novou tenisovou raketu nebo vybavení na kempování? Stavte se na jednu z našich prodejen a nechte si poradit od našich specialistů.

Půjčovna zimního, outdoor a sportovního vybavení

Součástí prodejen v Brodě a ve Žďáru je i profesionální půjčovna. Jsme tu všední dny do 18 hod a v sobotu dopoledne. Kromě lyží půjčujeme i outdoor a sportovní vybavení, takže v létě kola, elektrokola, in-line brusle nebo třeba stan. Vybavení sami testujeme a používáme, abychom nepůjčovali aušus.

Servis lyží, snowboardů, kol, bruslí a stanů

V našich prodejnách (a na dalších sběrných místech) také poskytujeme servis, údržbu a opravy sportovního vybavení

Lyžařská škola ZAJDA učí malé i velké zkrotit neposlušné lyže a snowboardy

Lyžařská škola pro děti i dospěláky s výukou pro jednotlivce, skupinky i školy. Lyžování bereme vážně, ale se Zajdou se nudit nebudete. Menší se potřebují učit hrou, větší se chtějí bavit a zkušení si touží své lyžařské schopnosti dopilovat na 100 %. Jak to víme? V lyžákách chodíme i spát. Jezdíme v areálu Šacberk na Vysočině.

Kde mám vyřešit reklamaci nebo vratku z e-shopu?

Reklamace, vratky a jiné dotazy k objednávkám samozřejmě stále řešíme. Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky směrem k vaší objednávce z e-shopu, neváhejte se na nás obrátit. Napište nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nám rovnou zavolejte na telefonní čísla 569 425 245 nebo 775 317 603 (9:00 - 17:00).

Závěrem

Děkujeme za vaší důvěru v e-shop TripSport.cz a věříme, že se s vámi brzy uvidíme, ať už v naší prodejně, nebo přímo na svahu! :)

Sdílet:

Další 3 články, které vám nesmí utéct