Zaostřeno na... BMC TeamMachine SLR03

16/6 2017

Excelentní obratnost, maximální kontrola a jistota v rychlých i klikatých sjezdech pro všechny silniční nadšence. To je karbonová silnička BMC TeamMachine SLR03, nyní za 28 tisíc.

Co nám tento zelený Švýcar nabízí?

BMC TeamMachine SLR03 Sora 2016 je karbonový krasavec kompletně osazený komponenty Shimano Sora, převodníkem 50-34 a kazetou 11-32

Hmotnost karbonového rámu včetně tzv. hardwaru (patka přehazovačky, vodítka lanek a bowdenů, objímka sedlovky) je pouhých 1,2 kg, kolo celkově váží jen 8,7 kg.

Design zvládají Švýcaři na jedničku. Matná zelená je velmi atraktivní a nepřehlédnutelná. Bowdeny řazení i brzd jsou samozřejmě vedeny vnitřkem rámu. SLR03 můžete vybírat nejen v zelené, ale také v oranžové, swiss a červené barvě modelů 2017.

 

Karbonová silnička BMC TeamMachine SLR03 Sora je určena pro hobíky a nadšené amatéry, co chtějí mít karbonové kolo. Náš testovací jezdec Mad, ostřílený to cyklista, si kolo také moc pochvaloval: “Musím říct, že se mi jelo parádně. Je to lehké svižné kolo v kopcích, které skvěle reagovalo.”

P.S.: BMC výprodej stále trvá - TOP modely 2016 jsou tak za bezkonkurenční cenu.

 

 

Kolo máme, co dál?

I na silničce můžete být hezky sladěni. Vhodný cyklo úbor, tretry a další doplňky vám cestu po asfaltkách velmi zpříjemní.

Pánský cyklistický dres Silvini TEAM MD836

Pánské cyklistické kraťasy s laclem Silvini MP839

Cyklistická helma RH+ Z ZERO

Cyklistické brýle R2 WHEELLER

Cyklistické rukavice Silvini TEAM MA844

Pánské tretry Sidi LEVEL

 

 

 

 

 

 

 

Sdílet:

Další 3 články, které vám nesmí utéct