Zajda hledá novou posilu do půjčovny a servisu

7/12 2016

Lyžařská škola Zajda ve Skiareálu Šacberk u Jihlavy hledá nové posily na pozici obsluhy půjčovny lyží a servisu na Šacberku na sezónu 2016/2017.

 

Máte kladný vztah k lyžování, ale na výuku dětí a dospělých se necítíte? Pak vám můžeme nabídnout místo obsluhy půjčony a servisu lyží a snowboardů přímo na naší základně na Šacberku.

Co požadujeme?

Nutná je časová flexibilita, výhodou je síla, manuální zručnost a chuť komunikovat s lidmi a také kladný vztah k lyžování i snowboardingu. Vzhledem k povaze práce je tato pozice vhodná spíše pro muže.

Co nabízíme?

Jedná se o sezónní práci pro zimu 2016/2017. Náplní vaší práce bude seřizovat lyže a snb, půjčovat zájemcům lyžařské a snb vybavení a provádět jeho servis a drobné opravy.

Přijďte si přes zimu vydělat, pomoci vytvořit instrukotrům i veřejnosti prima zázemí a užít si zimu lepší jak na horách. Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení a práci v mladém kolektivu.

Zájemci piště na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo volejte 608 024 221 či 733 188 088.

Těšíme se na vás.

Zajda posila servis 2017

Sdílet:

Další 3 články, které vám nesmí utéct