Osvěžující výprodej outdoorového vybavení

18/7 2014

Léto je v plném proudu, proto jsme pro vás připravili prázdninový výprodej outdoorového a kempingového vybavení. Kvalitní vybavení tak u nás seženete za rozumnou cenu! Zlevnili jsme pro vás vybrané produkty značek Coleman, Husky, Campingaz či Victorinox.

 

 

Potřebujete malý stan na cyklovýlet po Čechách, rodinný stan k vodě nebo stan tak akorát na nějaký letní festival? V naší nabídce najdete všechny typy, a to se slevou až 24 %! Za ušetřené peníze si k tomu můžete přihodit spacák, navíc, vybrané typy koupíte se slevou až 20 %! A pro dámy máme navíc speciální nabídku na spacáky přímo pro ženy!

Neváhejte a vybavte se i křesílky, stolky či vařiči s přenosným nádobím. Praktické a mnohostranné vybavení využijete nejen v kempu u vody, cyklovýletě nebo túře do hor, ale i při posezení na zahradě či balkóně za teplých letních večerů. Outdorové a kempové vybavení se také skvěle hodí na ten pravý letní piknik v přírodě. Od nás navíc dostanete slevu až 20 %, abyste si léto mohli jaksepatří vychutnat.

Vybrané produkty zakoupíte buď na našem eshopu www.tripsport.cz nebo se za zastavte na pobočkách v Havlíčkově Brodě či Žďáře nad Sázavou, kde si veškeré vybavení můžete rovnou i prohlédnout a vyzkoušet.

Akce platí do vyprodání zásob. Tak si pospěšte!

Letní romantice, sportování i fesťákům zdar! :-)

 

 

 

Sdílet:

Další 3 články, které vám nesmí utéct