Blog Highland sportu – zápisky a videa z cest, sportovních výkonů a testování nového vybavení

Nechcete mít starosti se správným uskladněním lyží mimo sezónu? Musíte dětem každý rok kupovat novou výbavu, aby z toho za rok opět vyrostly? Hromadí se vám na půdě staré lyže? Nebaví vás před odjezdem na hory shánět na poslední chvíli lyže? My vás starostí zbavíme!

Lyžařská škola Zajda ve Skiareálu Šacberk u Jihlavy hledá nové instruktory na sezónu 2017/2018. Zajda chce mít totiž suverénně nejvíc skvělých instruktorů široko daleko. Teď jich má v záloze 40 , ale potřebuje ještě pár dalších. Pomozte mu rozšířit jeho tým instruktorů lyžování a snowboardingu . Instruktor lyžování nebo snowboardingu Zajda učí malé...

Vyrážíte na dovolenou pod stan a nemáte to správné vybavení? U nás stále najdete nabídku turistických, rodinný i expedičních stanů COLEMAN, HUSKY, JUREK či FERRINO, stejně tak i spacáky, karimatky, kempingový nábytek, vařiče či sportovní batohy. Vybavte se na léto a užij si to.

Právě jsme se vrátili... z Itálie :-) Byli jsme pro vás otestovat BMC novinky 2018. A jsme opět totálně namlsaní. Tři dny testování v italském kopcovitém Turínu jsme si opravdu užili.

Svižné, dobře ovladatelné sportovní horské elektrokolo, se středovým pohonem, baterií s velkou dojezdovou vzdáleností a líbivým designem. Takový je Giant DIRT-E+ 2 pro muže i pro ženy.

Excelentní obratnost, maximální kontrola a jistota v rychlých i klikatých sjezdech pro všechny silniční nadšence. To je karbonová silnička BMC TeamMachine SLR03, nyní za 28 tisíc.

Špičkové sportovní i fashion brýle OAKLEY a SH+ rozšířili náš sortiment sportovních doplňků.

Svižný, extrémně lehký a dynamický. Cross-country hardtrail BMC TeameLite 2.0 XT s carbonovým rámem a vzduchovou vidlicí FOX zkrátka vybízí k tomu jezdit extra rychle ve stoupáních, ve sjezdech i ve sprintech. Co vy na to?

Toto horské kolo je vyloženě dámská záležitost. Pohodlné, se sníženým hliníkovým rámem, v moderní tyrkysové barvě s bílými doplňky. Dámy, líbí se vám?

Chceme mít pro vás to nejkvalitnější sportovní vybavení. A tak jsme se rozhodli rozšířit sortiment o kolobrndy a odrážedla MICRO.