Blog Highland sportu – zápisky a videa z cest, sportovních výkonů a testování nového vybavení

Pomozte nám rozšířit tým profesionálů v moderní prodejně, půjčovně a servisu sportovního vybavení ve Žďáře nad Sázavou. Posila do týmu ve Žďáře nad Sázavou Proč pracovat v Highland sportu? Budete pracovat v báječném kolektivu sportovců, kteří svou práci milují. Dostanete se k prodeji, servisu i testování sportovního vybavení. Ve všem vás zaškolíme....

Jarní sezóna odstartovala, prodejnu máme zrovna plnou elektrolol, a tak hledáme nové kolegy do prodejny, servisu a půjčovny sportovního vybavení Highland sport na Vysočině (pobočky Havlíčkově Brod a Žďár nad Sázavou). Pomozte nám tým Highland sporťáků .

Nechcete mít starosti se správným uskladněním lyží mimo sezónu? Musíte dětem každý rok kupovat novou výbavu, aby z toho za rok opět vyrostly? Hromadí se vám na půdě staré lyže? Nebaví vás před odjezdem na hory shánět na poslední chvíli lyže?

Lyžařská škola Zajda ve Skiareálu Šacberk u Jihlavy hledá nové instruktory na sezónu 2017/2018. Zajda chce mít totiž suverénně nejvíc skvělých instruktorů široko daleko. Teď jich má v záloze 40 , ale potřebuje ještě pár dalších. Pomozte mu rozšířit jeho tým instruktorů lyžování a snowboardingu . Instruktor lyžování nebo snowboardingu Zajda učí malé...

Vyrážíte na dovolenou pod stan a nemáte to správné vybavení? U nás stále najdete nabídku turistických, rodinný i expedičních stanů COLEMAN, HUSKY, JUREK či FERRINO, stejně tak i spacáky, karimatky, kempingový nábytek, vařiče či sportovní batohy. Vybavte se na léto a užij si to.

Právě jsme se vrátili... z Itálie :-) Byli jsme pro vás otestovat BMC novinky 2018. A jsme opět totálně namlsaní. Tři dny testování v italském kopcovitém Turínu jsme si opravdu užili.

Svižné, dobře ovladatelné sportovní horské elektrokolo, se středovým pohonem, baterií s velkou dojezdovou vzdáleností a líbivým designem. Takový je Giant DIRT-E+ 2 pro muže i pro ženy.

Excelentní obratnost, maximální kontrola a jistota v rychlých i klikatých sjezdech pro všechny silniční nadšence. To je karbonová silnička BMC TeamMachine SLR03, nyní za 28 tisíc.

Špičkové sportovní i fashion brýle OAKLEY a SH+ rozšířili náš sortiment sportovních doplňků.

Svižný, extrémně lehký a dynamický. Cross-country hardtrail BMC TeameLite 2.0 XT s carbonovým rámem a vzduchovou vidlicí FOX zkrátka vybízí k tomu jezdit extra rychle ve stoupáních, ve sjezdech i ve sprintech. Co vy na to?