Blog Highland sportu – zápisky a videa z cest, sportovních výkonů a testování nového vybavení

Vyrážíte na dovolenou pod stan a nemáte to správné vybavení? U nás stále najdete nabídku turistických, rodinný i expedičních stanů COLEMAN, HUSKY, JUREK či FERRINO, stejně tak i spacáky, karimatky, kempingový nábytek, vařiče či sportovní batohy. Vybavte se na léto a užij si to.

Právě jsme se vrátili... z Itálie :-) Byli jsme pro vás otestovat BMC novinky 2018. A jsme opět totálně namlsaní. Tři dny testování v italském kopcovitém Turínu jsme si opravdu užili.

Svižné, dobře ovladatelné sportovní horské elektrokolo, se středovým pohonem, baterií s velkou dojezdovou vzdáleností a líbivým designem. Takový je Giant DIRT-E+ 2 pro muže i pro ženy.

Excelentní obratnost, maximální kontrola a jistota v rychlých i klikatých sjezdech pro všechny silniční nadšence. To je karbonová silnička BMC TeamMachine SLR03, nyní za 28 tisíc.

Špičkové sportovní i fashion brýle OAKLEY a SH+ rozšířili náš sortiment sportovních doplňků.

Svižný, extrémně lehký a dynamický. Cross-country hardtrail BMC TeameLite 2.0 XT s carbonovým rámem a vzduchovou vidlicí FOX zkrátka vybízí k tomu jezdit extra rychle ve stoupáních, ve sjezdech i ve sprintech. Co vy na to?

Toto horské kolo je vyloženě dámská záležitost. Pohodlné, se sníženým hliníkovým rámem, v moderní tyrkysové barvě s bílými doplňky. Dámy, líbí se vám?

Chceme mít pro vás to nejkvalitnější sportovní vybavení. A tak jsme se rozhodli rozšířit sortiment o kolobrndy a odrážedla MICRO.

Horská odpružená ELEKTROKOLA HAIBIKE jsou prostě boží. Čím to?

Do naší prodejny, servisu a půjčovny sportovního vybavení v Havlíčkově Brodě hledáme nového kolegu - mechanika do cykloservisu . Chceme mít v týmu co nejvíce profesionálů, kteří vám rádi poůžou s jakýmkoliv problémem na vašem kole. Pomozte nám rozšířit náš tým.