V bazaru prodáváme a vykupujeme použité i testovací sport a outdoor vybavení

Sport bazar a výprodej lyží

Chcete na zimu hi-end vybavení, ale nechce se vám utrácet? Pořiďte si levně lyžařské i snowboardové vybavení, které vozíme z Rakouska, Švýcarska a USA. Jsou 1 až 2 sezóny ježděné, ale jako rentálové lyže ze SKI půjčoven a test center vydrží víc, déle a poslouží vám stejně jako nové. Každoročně prodáváme testovací lyže Blizzard, Fischer a Elan z naší půjčovny.

Tip Každé zakoupené lyže navoskujeme a seřídíme ZDARMA.

Vykoupíme vaše
vybavení

Kupte si u nás nové lyže a my od vás ty původní, ale zachovalé, vykoupíme. To oceníte hlavně u dětských lyží, kdy vaši potomci ze starých pokaždé rychle vyrostou.

Zaskočte do prodejny
nebo nakupujte online

Bazarové zboží prodáváme a vykupujeme na prodejnách v Havlíčkově Brodě a Žďáru nad Sázavou, kde vám osobně poradíme s výběrem a lyže seřídíme i navoskujeme.

Máte to do prodejny daleko? Nakupujte a pohodlně vybírejte v našem e-shopu www.JeteLyze.cz.

Lyže

Rentálové a testovací lyže vás vyjdou levněji, a přesto vám poslouží jako nové. Lyže určené do půjčoven mají silnější hrany a skluznici, takže vydrží déle, zvládnou větší zátěž i častější broušení a díky posuvnému vázání se přizpůsobí vaší botě bez vrtání do lyže.

Běžky

Podobně jako sjezdové lyže, i běžky, běžkařské boty a příslušenství u nás pořídíte levněji díky výprodeji testovacích a rentálových lyží nebo bazarovému vybavení. Běžky vám pomůžeme vybrat a zdarma navoskujeme.

Snowboardy

Snowboard i vázání dostává v sezóně zabrat. Chcete-li kvalitní prkno za dobrou cenu, pořiďte si některý z testovacích nebo jednu až dvě sezóny používaných snowboardů. A co si nejdřív pár prken vyzkoušet v naší půjčovně? Máme tu freestylové snowboardy včetně bot se systémem Step-In.

Příslušenství

Kromě lyží si v bazaru vyberete i levné lyžařské boty, vázání, hole a další příslušenství jako lyžařské helmy, brýle, chrániče páteře, vaky a obaly na lyže.

Ski, cyklo & outdoor speciálka

Havlíčkův Brod

Jihlavská 248, lokalita Selská Jizba

Pondělí-Pátek
Sobota-Neděle
9.00–18.00
9.00–17.00
569 425 245 / 775 317 603
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Ski & cyklo speciálka

Žďár nad Sázavou

Palachova 2285/39, pár kroků od zdravotnické školy

Pondělí-Pátek
Sobota
9.00–18.00
8.00–12.00
566 620 260 / 775 140 573
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.