Využijte výhodné akce k nákupu nového vybavení nebo se zúčastněte našich sportovních akcí

sevylor pujcovna

banner-inline-pujcovna

BOTY-KEEN

hulky-ts

noze-ts

barohy-kid-hs

bootdog-hs

dar2b-hs

  

Pravidelně děláme soutěže, výstavy, testování a zábavné akce kolem sportu. Přidáte se?

 

Pořádáme soutěže a zábavné akce

Lyžařský pohár Vysočiny závody v obřím slalomu pro veřejnost

Březnový závod ve slalomu na sjezdovce Šacberk u Jihlavy každoročně pořádáme ve spolupráci s HB SKI TEAM. Kdokoli z veřejnosti včetně těch nejmenších má šanci ukázat na svahu, co v něm je. Zdarma půjčujeme lyže, aby si zájemci vyzkoušeli lepší a rychlejší modely z nových kolekcí.

Havlíčkobrodský víceboj víceboj o titul nej sportovce

Celoroční Havlíčkobrodský víceboj pro širokou veřejnost – dospělé, děti i celé rodiny. Na sjezdovce Šacberk u Jihlavy soutěží v obřím slalomu a na Pelestrově v běhu na lyžích. Během roku pak na kolečkových bruslích, v plavání, cyklistice nebo podzimním běhu. Více disciplín = větší šance na titul nejvšestrannějšího sportovce Havlíčkobrodska.

Přejít na web víceboje

Skiman závod v běhu na historických lyžích

Na startu 60 lidí v dobových kostýmech, historické lyže a v batohu náhradní výbava. Čeká je 10 km ze Žďáru n/S do Račína, kde se odmění občerstvením a živou kapelou. Nejdřív hromadná rozcvička a vyrazit. Nejrychlejší borci dají závod za 50 minut, ale někteří si cestu protahují kořalkou až na 4 hodiny. Skiman má za sebou 10. ročník.

Žďárská šlapka na historických kolech v dobových kostýmech

Oblečte si dobový kostým, nasedněte na historické kolo a vydejte se s námi na okruh kolem Žďáru n/S. Představte si 20 nadšenců s rádiovkou na hlavě, podkolenkami, krátkými pumpkami nebo tyrolskými kalhotami. Ženy v dlouhých sukních, v šátcích a s copány, jak ladně nasedají na kola. Přidáte se?

 

Testujeme outdoor a sport vybavení

Testování nových lyží v rakouském Söldenu

Testujeme nové modely lyží a pod nohama nám obvykle projde 100 párů. Sjezdovky Blizzard a boty Tecnica v rakouském Söldenu, bežky v Krkonoších, boty a lyže Nordica v Koutech nad Desnou, lyže Fischer v rakouském Stubai a lyže Elan ve Slovinsku, kde se vyrábí.

Testování in-line bruslí na cyklostezce v Přibyslavi

Přes 9 km cyklostezky v Přibyslavi, 30 modelů in-line bruslí a testování do posledního kolečka. Přijďte nové modely vyzkoušet s námi a získejte 20% slevu na brusle, chrániče nebo si nechte na místě vyměnit kolečka a brzdy.

Prodejní výstava stanů a zátěžový test

Už 8. rok na začátku sezóny okukují Havlíčkobrodští desítky stanů přímo na náměstí. Zkoušíme je, ukazujeme a vystavené kousky prodáváme s 30% slevou. Na místě se dají objednat i ty nevystavené a to s 20% slevou.

 

Sponzorujeme sportovní kluby a turnaje

Tenis mladých a nadějných TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Tenisový oddíl v Havlíčkově Brodě čítá skoro 60 dětí, které soutěží za družstva Českého tenisového svazu ve všech mládežnických kategoriích. V minitenisu do 7 let se probojoval do semifinále Východočeského krajského přeboru a v babytenisu do 9 let až do finále. Družstva mladších a starších žáků se spolu s dorostem pravidelně účastní krajských soutěží. Oddílu pomáháme jako sponzor při pořádání oficiálních turnajů ČTS.

Přejít na web TJ Jiskra

Lyžařský zázrak Vysočiny HB SKI TEAM

Pohár Orlických hor, Mistrovství republiky, Olympiáda dětí a mládeže, nejdelší obří slalom na světě v italské Val Gardeně – jen pár závodů, kde úspěšně bodují oddíly dospělých i dětí z lyžařského oddílu HB SKI TEAM. Vznikl v roce 2005 a podporujeme ho jak zimním vybavením, tak i servisem a financemi na cesty za soutěžním zápolením. A samozřejmě většina z nás za oddíl závodí.

Přejít na web HB Ski Teamu

Softballový klub hvězd
Hroši Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod se pyšní 2. nejlepším hřištěm na softball v ČR, a proto se tu odehrávají pravidelně Mistrovství světa, Evropy i regionální zápasy. Hippos Arena není ale jedinou ozdobou softballu v Brodě. Zdejší klub Hroši patří ve všech kategoriích k republikové špičce. Úspěch v extraligové sezóně je na evropský Supercup v Holandsku. S klubem dlouhodobě spolupracujeme a finančně ho podporujeme.

Přejít na web Hrochů

Golfový klub na Vysočině Golf Club Havlíčkův Brod

Představte si spojení golfu a letadel. Oficiální člen České golfové federace ve spolupráci s Aeroklubem Havlíčkův Brod vybudoval v areálu letiště nový driving range. Nádherné prostředí láká k dlouhému odpalu i sledování oblohy. V areálu je 320metrový driving range, 10 profi rohožek pro odpalování a 4 target greeny o průměru 10 metrů. A ještě mnohem víc, proto klub podporujeme a sami na něm dáme občas pár odpalů.

Přejít na web Golf Clubu
E-shop
Máte to do prodejny daleko?
Navštivte náš e-shop